CHP KAŞ İlçe Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı

ulas_secim

Yeni Büyükşehir Belediyesi Yasası ile bölgemizdeki belde belediyelerinin kapatılması, ve bölgedeki belde ve köylerin Kaş İlçesinin Mahallelerine dönüştürülmesi, Kınık’tan Kalkan’a kadar olan bölgemizi hizmet yönünden ciddi derecede etkileyecektir. Kaş’ın batısında kalan bölgede yaşayan hemşehrilerimizin kendisini tam bir şekilde ifade edebilmesi için, bölge sorunlarını çok iyi bilen siyasetçilerin 30 ila 50 km ötedeki ilçemiz olan Kaş Merkezinde ciddi ve aktif bir şekilde temsil edilmesi mecburiyeti doğmuştur.

Bölgemizin merkeze uzaklığı ve ulaşımın zor olmasından dolayı, bu bölgenin Kaş Belediye Meclisi ile iletişiminin kopmaması ve Halkın olası sorunlarının en iyi şekilde dile getirilmesi için aktif olarak temsil edilmesi gerektiğine inanmaktayım. Kaş Belediye Meclis Üyeliği görevinin ciddi ve büyük bir sorumluluk olduğunun farkında olarak, bu görevi tam manasıyla yerine getirebileceğime olan inancım ile bu göreve talip oluyorum.

Bu göreve seçilmem halinde, kapısı halkına, örgütüne daima açık, ihtiyaç duyulduğunda teknolojinin verdiği imkanlar ile her daim ulaşılabilen, sırtını örgütüne dönmemiş, onları dinleyen ve anlayan bir Belediye Meclis Üyesi olacağı sözünü veriyorum, Halkından uzak olmayan, kendini kaf dağında görmeyen, yola çıktıklarını yolda bulduklarına değişmeyen bir Belediye Meclis Üyesi olmak için adayım. Pasif siyaset yerine aktif siyaseti tercih edeceğim ve bana verilen görevleri en etkili ve aktif bir şekilde yerine getireceğim. Halkının derdini kendine dert eden, sizlerle ağlayıp, sizlerle gülen, içinizden biri olmaya devam eden, örgütüyle, vatandaşıyla arasına duvar örmeyen, önce insan odaklı gerçek bir sosyal demokrat belediyecilik anlayışı için adayım. Hiç kimseyi ötekileştirmeden herkesi bir ve eşit gören ayrımcılık yapmadan tüm hemşehrilerime hizmet etmek için sizlerinde desteği ile Kaş Belediye Meclis üyeliğine Adayım.

Süleyman Ulaş AKBAŞ

https://www.ulasakbas.com.tr/

https://www.facebook.com/SuleymanUlasAkbas

https://twitter.com/UlasAkbas 

 

 

 

Lütfen Paylaş yada Beğen butonuna basınız....

One Response to CHP KAŞ İlçe Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı

  1. umit baykal diyor ki:

    Cesaret ve özgüveninden dolayı seni kutluyoruz. Yolun açık olsun. Can-ı gönülden destekliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>